LIGA NACIJA: Još jedan poraz odbojkašica

Ženska seniorska reprezentacija Srbije pretrpela je poraz u poslednjem meču IV vikenda III Lige nacija 2021. u Riminiju. Rusija je danas, u 3. kolu, pobedila Srbiju sa 3:0, po setovima 25:8, 25:17 i 25:23, posle 83 minuta igre.

Izabranice Aleksandra Vladisavljeva pretrpele su ubedljiv poraz od Rusije, koja je prva dva seta odigrala u najjačem sastavu. Odbojkašice Srbije su u trećem setu pružile snažan otpor, ali su Ruskinje u finišu bile smirenije i na kraju slavile maksimalnim rezultatom.

Srbija će u okviru poslednjeg, V vikenda III Lige nacija, od 18. do 20. juna, igrati protiv Nemačke, Dominikanske Republike i Japana.