Bliži se rastanak: Italijani hoće jednog od najboljih fudbalera Partizana

Kapiten Partizana Lazar Marković sigurno je bio jedan najboljih fudbalera Partizan u prvom delu sezone u kojoj su crno-beli napravili sjajne rezultate.

Koliko Lazar Marković nedostaje Partizanu videlo se finišu sezone. On nije bio u sastavu Partizana jer je slomio ključnu kolst u duelu sa Florom.

Popularnom Markecu ističe ugovor na leto, pa bi ove zime mogao da napusti Humsku u slučaju dobre ponude. Kako saznaje u Sportski žurnal, Lazar ima ponudu iz Italije. Ta ponuda se uklapa u Lazarove želje, pošto je svojevremeno rekao da iz Humske želi da ode jedino u neku od liga “petice”. Ime kluba se drži u strogoj tajnosti.

Marković je kao mlad iz Partizana 2013. godine otišao u Benfiku, pa u Liverpul, odakle je bio na pozajmicama u Fenerbahčeu, Sportingu, Halu, Anderlehtu, a u svoj Partizan se vratio posle kratke avanture u Fulamu.

Najnovije vesti

JOKIĆ U LJUTITOM IZDANJU: Čančar i Šarić gledali besnog Srbina protiv Voriorsa (VIDEO)

Nikola Jokić je ponovo sinoć pružio odličnu partiju u NBA ligi. Učinak od 33 poena, 12 skokova i 9 asistencija...

POVEZANE OBJAVE