Lacio obavio veliki posao za budućnost

Lacio je u prošloj sezoni, pod komandom Mauricija Sarija završio na petom mestu na tabeli i na taj način se plasirao u Ligu Evrope.

Tokom sezone se moglo čuti da italijanski stručnjak nije u najboljim odnosima sa sportski direktorom Igleom Tareom i da je nezadovoljan kako su odrađeni prelazni rokovi.

Više puta je napominjao da igrački sastav koji poseduje nije adekvatan za stil igre koji želi da primeni.

Ipak, rezultati nisu bili loši, a očigledno je da se nešto u odnosima u klubu promenilo s obzirom da je Sari potpisao novi ugovor do 2025. godine.

Tu vest je Lacio objavio na svojim zvaničnim kanalima, a navijači mnogo mirnije mogu da čekaju prelazni rok u kojem se očekuju velike promene u sastavu. Prva je odlazak Sergeja Milinkovića-Savića, čijim transferom Lacio planira da finansira dovođenje novih igrača.

Sari je u karijeri radio u Empoliju, Napoliju, Čelsiju i Juventusu pre dolaska u Rim. Sa Čelsijem je osvojio Ligu Evrope, dok je sa Juventusom bio šampion Italije.

Najnovije vesti

ATP MONTE KARLO: Kraj za Novaka na startu!

Novak Đoković ispao je u 2. kolu mastarsa u Monte Karlu. On je poražen od 32. igrača sveta Alehandra...

POVEZANE OBJAVE