EK: Ulm slavio u trileru, Pariz pokazao snagu u Turskoj, London rutinski poražen u Izraelu

U prvim mečevima Evrokupa viđene su dve pobede domaćih ekipa i jedna gostiju.

Nemački Ulm je slavio protiv venecije na svom terenu 81:80.

Bio je to meč sa dosta preokreta, a poslednji je viđen u finišu kada je Ulm uspeo da preokrene vođstvo Italijana.

Najbolji kod pobednika bio je mladi Crnogorac Fedor Žugić sa 18 poena, dok je Robinson ubacio 13. U Veneciji Frimen je ubacio 19 poena.

U Ankari, Pariz je slavio protiv Turk Telekoma 75:90. Meč je počeo katastrofalno po Francuze koji su gubili 12:0, i ništa nije nagoveštavalo ovakav ishod.

Ipak kako je meč išao oni su sticali sigurnost, i u poslednjoj četvrtini su napravili dvocifrenu prednost.

Najefikasniji u pobedi bio je Alman sa 22 poena, a odličan je bio i bivši igrač Partizana Amar Gegić sa 17 poena.

U Tel Avivu, Hapoel je slavio 76:59 protiv London Lajonsa. Bila je to rutinska pobeda Izraelaca koji su imali dvocifrenu prednost kroz veći deo meča.

Braun sa 19 poena je predvodio Hapoel, dok je u Londonu najefikasniji bio Hrvat Tomislav Zubčić sa 21 poenom.

Pratite nas na Instagramu i Facebooku

Najnovije vesti

ZAR JE MOGUĆE? Juventusov skup promašaj od 50 miliona evra se opet povredio

Daglas Luiz (26) propustio je već 15 susreta ove sezone zbog povreda, što ga onemogućava da dobije pravu priliku...

POVEZANE OBJAVE