PL: Čelsi nestvarno loš, Notingem za opstanak, Liverpul za Evropu (VIDEO)

Odigrana su tri meča koji su bili na programu u sredu u okviru Premijer lige i viđena jedna pobeda domaćina i dve pobede gostiju.

Čelsi je nastavio sa nestvarno lošim rezultatima pošto je poražen 0:2 od Brentforda na svom terenu.

Aspelikueta je postigao autogol u prvom poluvremenu, dok je Mbuema u drugom samo potvrdio pobedu.

Od dolaska na klupu, Frenk Lampard je u Premijer ligi zabeležio 5 poraza na 5 utakmica.

Brentford ima 47 bodova na 9. mestu, dok Čelsi ima 8 bodova manje.

U Notingemu, domaći Forest je posle preokreta pobedio Brajton 3:1.

Ovom pobedom “Šumari” su pobegli iz zone ispadanja i sada imaju bod više od Lestera, 5 kola pre kraja.

U Londonu, Liverpul je posle preokreta savladao Vest Hem 2:1, i tako sw uključio u borbu za Evrokupove.

Poveli su domaći preko Pakete, ali Gakpo u prvom poluvremenu i Matip u drugom doneli pobedu ekipi Jirgena Klopa koja sada ima 53 boda na 6. mestu kao i Totenhem. Vest Hem na 14. mestu ima 5 bodova iznad zone ispadanja.