Kralj izneo očekivanja nakon žreba

Partizan je danas saznao me potencijalnog protivnika u plej-ofu Lige konferencija. Naime, ukoliko savladaju Sabah, put ih vodi u Dansku ili Rumuniju.

Rival će biti ili Steaua ili Nordsjeland, ali sportski direktor crno-belih Ivica Kralj ističe da su svi trenutno fokusirani samo na ekipu iz Bakua.

Moje misli su usredsređene pre svega na Baku i Sabah, moje misli i svih igrača. Ako bude sve kako očekujemo, moram da kažem da je ovo bolje nego da smo igrali sa Osasunom ili nekom drugom ekipom. Ipak, respekt za ova dva tima. Steaua je nekadašnji prvak Evrope, a Nordsjeland iskreno nisam toliko pratio. Znam da imaju poslednje rezultate u poslednje vreme, ali opet kažem – prvo Sabah, pa onda sve ostalo, rekao je Kralj za Telesport.

Pratite nas na Instagramu i Facebooku

Najnovije vesti

JOVELJIĆ POŽUTEO: Novi poraz Kanzasa, presudio im bivši igrač Zvezde! (VIDEO)

Dejan Joveljić je upisao i debi za Kanzas u MLS-u. Nakon poraza u Kupu, izgubili su sinoć od Ostina sa...

POVEZANE OBJAVE