Još jedan srpski reprezentativac na meti italijanskog kluba

Srpski reprezentativni štoper Stefan Mitrović mogao bi ovog leta da napusti španski Hetafe, godinu dana pre isteka ugovora.

On je želja Klaudija Ranijerija, koji predvodi italijanski Kaljari. Nije bio prva opcija, ali je propala mogućnost da iz Atalante stigne Hose Luis Palomino.

Zato su iz Kaljarija već stupili u kontakt sa našim defanzivcem i izneli mu ponudu, a očekuje se da će se i klubovi dogovoriti oko obeštećenja, s obzirom na to da je ovo poslednja šansa da španski tim zaradi na prodaji iskusnog srpskog fudbalera.

Mitrović je u Srbiji igrao za Metalac, a inostranu karijeru je gradio u Kortrajku, Valjadolidu, Frajburgu, Gentu i Strazburu, pre dolaska na Pirinejsko poluostrvo.

Najnovije vesti

Zirat banka osvojio CEV kup!

Odbojkaši Zirat banka osvojili su CEV kup, pošto su i u revanšu finala savladali poljsku Resoviju, rezultatom 3:1 po...

POVEZANE OBJAVE