TADIĆ ULAZI U SERIJU: Novi pogodak za Fener (VIDEO)

Fudbaleri Fenera nastavili su trijumfalan niz u turskom prvenstvu pobedom na gostovanju Kasimpaši sa 2-0.

A svoj niz je nastavio i srpski reprezentativac Dušan Tadić, koji je tresao mrežu drugo kolo zaredom, nakon debitantskog pogotka u prethodnom kolu.

Tadić iskazao nezadovoljstvo posle prvenca i petarde Fenera

Ovog puta je postavio konačan rezultat u zaustavnom vremenu prvog poluvremena, kada je bio precizan sa penala.

Prethodno je Edin Džeko doneo vođstvo već u 6. minutu, pa i on na taj način nastavlja seriju golova. Tako se igrači sa ovih prostora pokazuju kao pun pogodak za tuskog velikana u minulom prelaznom roku.

Fener ne da prvo mesto na tabeli, koje sada zauzima sa 24 boda, dva više od gradskog rivala Galatasaraja. Kasimpaša je, sa druge strane na 8. poziciji, sa 12 osvojenih bodova u dosadašnjem delu prvenstva.

NOVI PROBLEMI: Još dvojica srpskih fudbalera propuštaju Španiju i Dansku

Nakon što se Dušan Tadić povukao iz reprezentacije, a Vlahović (privatni razlozi), Mitrović i Sergej Milinković-Savić (povrede) odlučili da...