DA LI ĆE OSTATI U MILANU? Pojavila se nova transfer opcija za Jan-Karla Simića

Mladi srpski štoper Jan-Karlo Simić ove sezone je stekao afirmaciju u prvom timu Milana, kada je iskoristio odsustvo nekoliko iskusnijih defanzivaca.

Odmah na debiju je postigao i gol – mada mu to nije osnovni posao – a počinjao je i u startnoj postavi.

Pored toga je tokom čitave sezone uzdanica omladinske ekipe Milana u Primaveri, ali i omladinskoj Ligi šampiona, gde je sa mladim Rosonerima dogurao do finala.

Ipak, važeći ugovor ima samo za još jednu sezonu, pa je pred Milanom velika odluka, posebno jer interesovanje za Simića postoji.

Govorilo se i o interesovanju Real Madrida, koji bi navodno želeo da iskoristi situaciju sa istekom ugovora, a kako navode italijanski mediji za transfer na leto zainteresovan je Torino.

Tokom zime se već govorilo o mogućnosti da omladinski reprezentativac Srbije pojača Bikove, ali je tada bilo reči o svojevrsnoj trampi štopera, u sklopu koje bi bio pozajmljen od strane Rosonera.

Navodno bi Milan mogao da se odluči na prodaju Simića u slučaju dobre ponude.

Najnovije vesti

De Brujne ostaje u Premijer ligi!? Ovaj tim hoće igrača Sitija

Kevin de Brujne je sa Sitijem osvojio sve što se može osvojiti, ali sada je vreme za rastanak. Govorlo se...

POVEZANE OBJAVE