KAKVE VESTI PRED EURO: Raspucani Mitrović i SMS overili titulu! (VIDEO)

Fudbaleri Al Hilala matematički su osigurali titulu prvaka Saudijske Arabije. U duelu 31. kola savladali su poslednjeplasirani Al Hazem 4:1 uz fenomenalnu partiju srpskog dvojca. Podigli su 19 pehar u istoriji kluba.

Domaćini su poveli u 15. minutu. Siguran sa bele tačke, bio je Aleksandar Mitrović.

Ekipa Hazema je uspela stići do izjednačenja. Selemani je poravnao u 34. minutu. Al Džuvaid posle postiže autogol i Hilal vraća prednost u 40. minutu.

Potom je u nadoknadi Mitrović postigao drugi gol i povisio na 3:1.

Produžetak prvog poluvremena bio je dovoljan da se u strelce upiše i Sergej Milinković Savić za 4:1. On je i asistirao kod trećeg gola Hilala saigraču iz reprezentacije.

Domaćin u drugom poluvremenu nije postigao gol, ali je rutinski priveo meč kraju. Hazemu u nadoknadi poništen pogodak zbog prethodnog faula. Hilal sada ima nedostižnu razliku u odnosu na Al Nasr i mogu da slave.

Bogdanović veruje u ostanak Pešića, govorio i o potencijalnom sastavu za Evrobasket

Kapiten srpske košarkaške reprezentacije Bogdan Bogdanović gostovao je večeras u emisiji "Oko" na RTS-u, gde je govorio i o...