NEREŠENO: Juventus i Salernitana podelili bodove (VIDEO)

Fudbaleri Juventusa odigrali su večeras nerešeno 1:1 protiv Salernitane, u okviru 36. kola Serije A.

Salernitana je povela golom koji je postigao Nikolo Pjeroci u 27. minutu, a bod domaćima obezbedio je Adrijan Rabio u prvom minutu nadoknade vremena. Salernitana je pored gola koji je u 27. minutu postigao Nikolo Pjeroci imala još par prilika, ali nije uspela da ih pretvori u golove. Juventus je imao dosta šansi, Dušan Vlahović imao je odlične šanse u 8. i 60. minutu, a svoje prilike nisu iskroristili ni Mireti, Kjeza, Arkadijuš Milik.

Juventus zauzima četvrto mesto na tabeli sa 67 bodova, koliko ima i trećeplasirana Bolonja, dok je Salernitana ranije ispala iz lige, poslednja je na tabeli sa 16 bodova.

Kraso heroj Obale Slonovače, Điga učestvovao u velikom iznenađenju (VIDEO)

U 1. kolu kvalifikacija za Kup Afričkih Nacija, branilac trofeja Obala Slonovače je savladala Zambiju 2:0. Strelac oba gola bio...