UZBUDLJIVO U FIRENCI: Napolitanci dvaput vodili, VAR odmogao domaćinu! (VIDEO)

Fudbaleri Fiorentine i Napolija odigrali su 2:2 u sadržajnom meču 37. kola Serije A. Gosti sa juga nisu u dva navrata uspeli da zadrže stečeno vođstvo. Uz dva lepa pogotka iz slobodnih udaraca na obe strane.

Fioreintina je odmah uzela posed lopte na početku. Ali su gosti iz Napulja poveli u 8. minutu pogotkom Amira Rahmanija.

Pred poluvreme je Viola za dva minuta potpuno preokrenula. Prvi Biragi iz slobodnjaka u 40-om. Potom i Enzola za 2:1. Time otišli na odmor.

U 57. minutu Kviča je poravnao na 2:2. Nakon još jednog gola iz slobodnjaka. Fiorentini je u poslednjih 10 minuta meča prvo dosuđen penal, pa je sudija nakon gledanja VAR snimka preinačio odluku.

Nakon toga, ostao je skor iz 57. minuta.