Juve se spasao poraza u “ludoj” utakmici, ali ipak ostao bez trećeg mesta u direktnoj borbi (VIDEO)

Fudbaleri Bolonje dočekali su Juventus u direktnoj borbi za treće mesto na tabeli Serije A kolo pre kraja.

Utakmica je potpuno opravdala očekivanja i donela mnogo uzbuđenja, a na kraju je završena 3-3.

U 53. minutu činilo se da crno-bele iz Torina čeka pravi debakl na debiju novog trenera, pošto su gubili sa 3-0 nakon drugog gola Rikarda Kalafjorija.

Prethodno je domaćin već u 11. minutu imao prednost od 2-0. Kalafjori je već u 2. minutu doneo prednost, a zatim mladi Santijago Kastro u 11. minutu povisio na 2-0. Kastro je i kod trećeg gola bio asistent, pa je jasno da su on i dvostruki strelac odigrali glavnu ulogu.

Ipak, Stara Dama je uspela da se vrati iz Bolonje sa bodom u džepu. Federiko Kjeza je u 76. minutu pogodio za 3-1, da bi blickrigom u 83. i 84. minutu Milik i Jildiz doneli izjednačenje.

Milik je prethodno u igru ušao u 64. minutu, zamenivši Dušana Vlahovića. Filip Kostić je čitav duel presedeo na klupi.

Bolonja je ipak došla do treće pozicije na tabeli Serije A, iako oba tima imaju po 68 bodova.