Overili treće mesto: Juventus rutinski protiv Monce

U poslednjem kolu Serije A, fudbaleri Juventusa pobedili su ekipu Monce rezultatom 2:0.

U 26. minutu Kjeza je iskoristio asistenciju Milika i iskosa sa leve strane pogodio dalji ugao za 1:0.

Dva minuta kasnije, Juventus je stigao do drugog gola, Fađolo je izveo korner na prvu stativu, a Aleks Sandro bio na pravom mestu za 2:0.

Drugo poluvreme nije bilo posebno zanimljivo, nije bilo ni promene rezultata, a jedino vredno pomena je što je Monca u 90. minutu ostala sa igračem pošto je isključen Zerbin.

Vlahović je ušao u igru u 73. minutu, dok je Filip Kostić ostao na klupi za rezervne igrače.

Iz Španije poručuju: Mančester siti mora biti kažnjen!

Mančester siti se suočava sa početkom suđenja u koje optužnica sadrži čak 115 prekršaja u finansijskom poslovanju. U Engleskoj se...