Novakov dželat eliminisao Medvedeva sa Rolan Garosa!

Peti tensier sveta Danil Medvedev eliminisan je u osmini finala Rolan Garosa.

Od njega je bolji bio Australijanac Aleks De Minor, 11. igrač na ATP listi, sa 3:1, po setovima 4:6, 6:2, 6:1 i 6:3.

U prvom setu je presudan bio brejk Rusa u trećem gemu, koji je uspeo da održi do kraja ovog dela, uprkos nekim brejk prilikama za protivnika.

Međutim, usledio je veliki pad. De Minor je brejkovima u šetom u poslednjem, osmom gemu, ekspresno izjednačio u setovima, da bi još ubedljivije dobio treći deo meča i preokrenuo.

U poslednjem setu su razmenili po brejk odmah na startu, da bi popularni Atomski Mrav vezao tri gema i tako završio meč.

U četvrtfinalu De Minor će se sastati sa pobednikom meča Aleksander Zverev – Holger Rune.

De Minor je početkom godine na domaćem terenu savladao Novaka Đokovića u četvrtfinalu Junajted kupa, i tako bio najzaslužniji za eliminaciju Srbije u četvrtfinalu tog takmičenja, ali ga je naš as nedavno pobedio u Monte Karlu.

Kraso heroj Obale Slonovače, Điga učestvovao u velikom iznenađenju (VIDEO)

U 1. kolu kvalifikacija za Kup Afričkih Nacija, branilac trofeja Obala Slonovače je savladala Zambiju 2:0. Strelac oba gola bio...