Vlahović nakon poraza od Austrije: Napadač smatra da Srbija nije zaslužila poraz

Austrija je na stadionu “Ernst Hapel” pobedila reprezentaciju Srbije rezultatom 2:1 u pripremnoj utakmici pred EURO.

Nakon meča reprezentativac Srbije Dušan Vlahović izneo je svoje utiske. Nekadašnji napadač Partizana smatra da Srbije nije zaslužila poraz….

Lepa provera. Igrali smo protiv organizovane i jake ekipe koja je u prethodnim utakmicama pobeđivala velike reprezentacije. Naravno da nismo zadovoljni, jer smo izgubili, a težimo da pobeđujemo na svakoj utakmici. Danas nismo uspeli, ali smo pokazali reakciju posle dva primljena gola, rekao je Vlahović i dodao:

-Zaslužili smo da odigramo barem nerešeno, ali to je fudbal. Primili smo dva gola u dva minuta i malo ispali naivni u tom smislu. Bilo je, pogotovo u drugom poluvremenu, dosta trčanja i kreiranih šansi. Kada smo se malo oslobodili pritiska rivala, igrali smo bolje. Zahvalio bih se publici koja je došla u velikom broju da nas podrži i zbog njih mi je posebno žao, ali nastavljamo dalje, nastavljamo da radimo još jače i sve će doći na svoje