SCENARIO IZ NOĆNE MORE! Zvezda Juventusa prisiljena propustiti EURO u Nemačkoj

Fudbalska reprezentacija Poljske na Evropsko prvenstvo u Nemačkoj putuje bez Arkadijuša Milika, sada je i zvanično potvrđeno.

Sinoć su u prijateljskom susretu snage odmerile reprezentacije Poljske i Ukrajine, a rezultat je na kraju glasio 3:1.

U razmaku od 11. do 30. minuta pogađali su Valukijević, Zjelinski i Romančuk, da bi utešni pogodak za Ukrajinu u 41. minutu postigao Dovbik, ali Poljake je na ovom duelu šokirala povreda Milika.

Pokušao je nesrećni Milik doći do lopte u duelu s Malinovskim. Blokirao je loptu, ali je odmah bilo jasno da nešto nije u redu.

Milik je seo na travu, ubrzo mu je pružena medicinska pomoć i napadač Juventusa je nakon toga napustio igru već nakon nekoliko minuta.

Sada su Poljaci potvrdili najgore moguće vesti i objavili da će zbog povrede morati da propusti Evropsko prvenstvo u Nemačkoj.

Terzić o Zvezdinim pojačanjima i problemima u prelaznom roku: Domaća liga je ostala daleko iza Crvene zvezde

Manje od 24 sata je ostalo do prvog meča Crvene zvezde protiv Benfike u okviru Lige šampiona. Utakmica se igra...