EURO 2024: Špancima dovoljno poluvreme protiv Hrvata! (VIDEO)

Fudbaleri Španije savladali su Hrvatsku sa 3:0 u prvom meču B grupe Evropskog prvenstva u Nemačkoj. U poslednjih 15 minuta sa tri gola napravili nedostižnu razliku. Iako je Hrvatska propuštala velike prilike.

Meč je u početku bio tvrd a Hrvati imali nešto veći posed lopte. Potom je Furija u roku od tri minuta povela sa 2:0.

Hrvate je načeo Alvaro Morata u 29. minutu. Odlično iskoristio pas u prostor. Potom je u 32-om prednost duplirao Fabijan Ruiz koji je promešao odbranu Hrvatske.

Ante Budimir je pred kraj imao odličnu šansu da prepolovi rezultat.

Prvo poluvreme se završilo sa 3:0 za Španiju. Promašaj Budimira, kaznio je Dani Karvahal na pas Jamala u nadoknadi.

Hrvatska je i u drugom poluvremenu imala veliku šansu, ali je intervenisao Mark Kukurelja. Morata je tokom drugog dela morao da izađe van terena zbog problema sa povredom. Hrvati su u 80. minutu promašili penal.

Bruno Petković je potom pogodio nakon odbitka, ali je taj gol poništen zbog ofsajda nakon zbunjujuće situacije u šesnaestercu Furije. Tako da je ostao rezultat iz prvog poluvremena.

U drugom meču prvog kola ove grupe, od 21 sat branilac titule Italija igra protiv Albanije.

Kraso heroj Obale Slonovače, Điga učestvovao u velikom iznenađenju (VIDEO)

U 1. kolu kvalifikacija za Kup Afričkih Nacija, branilac trofeja Obala Slonovače je savladala Zambiju 2:0. Strelac oba gola bio...