Mesi spreman za Kopa Amerika: Argentina pobedila Gvatemalu!

U poslednjem pripremnom meču pred Kopa Amerika, aktuelni prvak Sveta Argentina savladala je Gvatemalu 4:1.

Meč su obeležili Lionel Mesi i Lautaro Martinez koji su postigli po dva gola. Napadač Intera je čak uspeo i da postigne autogol.

Upravo tim golom je Gvatemala i povela u4. minutu, ali je Argentina izjednačila u 12. posle greške prilikom presinga odbrane Gvatemale. Strelac je bio Mesi.

Do poluvremena Argentina je preokrenula pošto je u 39. minutu Lautaro Martinez sa bele tačke postigao gol. Prethodno mu je Mesi dao loptu da izvede penal kako bi se iskupio za autogol.

U drugom poluvremenu, Lautaro je postigao još jedan gol za 3:1, a konačnih 4:1 je postavio Mesi golom u 77. minutu.

Argentina prvi meč igra u 21. juna u 2 ujutru po srednje evropskom vremenu, a protivnik im je Kanada.

PAMTIMO BOLNE PORAZE: Italija neće biti protivnik Srbije na OI!

Košarkaši Litvanije prvi su finalisti kvalifikacionog turnira za Olimpijske igre koji se održava u Portoriku. Oni su u evropskom...