EURO 2024: Domaćini rutinski overili 1/8 finala (VIDEO)

Fudbaleri Nemačke, savladali su Mađarsku 2:0 u okviru drugog kola A grupe Evropskog prvenstva na svom terenu. Posle Škotske, odigrali dovoljno da ostvare drugi trijumf i kaparišu osminu finala.

Već u prvih 20 minuta meča, Andrih i Haverc propustili su dve prilike za gol. Domaćini šampionata poveli su u 22. minutu pogotkom Džamala Musijale. Gledao se VAR, ali je gol potvrđen.

Nojer je potom spasio Nemce da ne bude 1:1 u 26. minutu. Nakon slobodnog udarca i posle je zaustavio loptu maltene na gol liniji.

Musijalin gol bio je jedini u prvih 45 minuta. Pošto je pogodak Šalaija poništen u nadoknadi zbog ofsajda.

U drugom delu, Ilkaj Gindogan duplirao je prednost Pancera u 67. minutu meča. Tim rezultatom se i završio susret.

Od 21 čas u okviru ove grupe duel igraju Škoti i Švajcarci.

Lo Selso doneo Betisu važnu pobedu (VIDEO)

Fudbaleri Betisa pobedili su večeras na svom terenu u Sevilji Hetafe 2:1, u zaostalom meču trećeg kola španske Primere. Oba...