NOVO RAZOČARANJE ZA HRVATE: Dalić imao poruku

Fudbaleri Hrvatske remizirali su sa Albanijom u drugom kolu Evropskog prventsva u Nemačkoj.

Za dva minuta nadoknadili gol zaostatka. Onda je joško Gvardiol napravio kardinalnu grešku u nadoknadi.

Nakon ubacivanja igrača Albanije, lopta ga je pogotila i odbila se pravo na nogu strelcu izjednačujućeg gola za 2:2. Nakon tog susreta, oglasio se i selekor Zlatko Dalić.

Nije lako, jako teška utakmica. Dva različita poluvremena. Dali smo puno truda i energije da povedemo 2:1 i onda primimo gol. Ali najvažnije je da smo još u igri, sve je još u našim rukama. Prvo poluvreme je bilo jako loše. Protivnik nam opet daje gol, dobije fanatičnu borbenost i motiv. Ne uspevamo ništa u prvom delu. U nastavku je bilo bolje i to nas ohrabruje. Pobeda protiv Italije vodi nas dalje, rekao je on.