KOPA AMERIKA: Argentina pobedom krenula u odbranu titule! (VIDEO)

Počeo je Kopa Amerika koji se ove godine održava u Sjedinjenim Američkim Državama i smatra se da će biti jedan oda najjačih turnira u poslednje vreme.

Turnir je otvoren mečom između branioca titule Argentine i Kanade. Prvak Sveta i Jućne Amerike je slavio pobedom 2:0.

Posle prvog poluvremena bez golova, “Gaučosi” su poveli odmah na poetku drugog dela golom Hulijana Alvareza.

Bolja je bila Argentina, dominantnija na terenu i imala je više prilika, a gol koji je rešio meč je pao 3 minuta pre kraja kada je Lautaro Martinez postigao pogodak na asistenciju Lea Mesija.

Kopa Amerika se nastavlja u 2 sata posle ponoći po našem vremenu, kada se sastaju Peru i Čile.

PAMTIMO BOLNE PORAZE: Italija neće biti protivnik Srbije na OI!

Košarkaši Litvanije prvi su finalisti kvalifikacionog turnira za Olimpijske igre koji se održava u Portoriku. Oni su u evropskom...