Poraz Partizana u prvoj pripremnoj utakmici, nastavljene muke u defanzivi

Fudbaleri Partizana poraženi su u prvoj pripremoj utakmici za novu sezonu od slovenačkog Brava sa 2-1.

Nastavili su se problemi u defnazivi i na prvoj utakmici pod komandom Aleksandra Stanojevića. Već u drugom minutu štoperski tandem, koji su činili mladi Nikola Simić i Ntatan De Medina, bio je odgovoran za autogol. De Medina je bo strelac, kada je nespretnom reakcijom smestio loptu u svoju mrežu, dok je tome prethodila veoma loša reakcija 17-godišnjeg štopera.

Na 2-0 za protivnika u 27. minutu povisio je Aleksandar Filipović, novim autogolom, nakon što je fudbaler Brava lako pretrčao Simića.

Konačan rezultat postavio je Đorđe Jovanović, koji se na dobar način predstavio na nezvaničnom debiju za novi klub. On je bio precizan nakon ubačene lopte Antića sa levog boka.

Postava crno-belih na startu: : Krunić – Filipović, De Medina, Simić, Antić – Ovusu, Šćekić – Goh, Nikolić, Kalulu – Đ. Jovanović

Sastav u drugom poluvremenu: Stevanović – Stojković, Kovačević, Miličić, Živković – Kanute, Stjepanović – Jevremović (od 69. Petković), Janković, Trifunović – D. Jovanović

Savićevic o Dušanu Tadiću: Ja bih ga lagano vratio kući

Gostujući u emisiji "Sportlajt" na "Sport klubu", legendarni Dejan Savićević je govorio o komentaru Dušana Tadića da je najbolji...