KOPA AMERIKA: Bijelsin Urugvaj nastavlja da gazi, Boliviji isporučena “petarda” (VIDEO)

U 2. kolu grupe C na Kopa Amerika, Urugb+vaj je odigrao još jednu sjajnu partiju i posle Paname savladali su i Boliviju. Ovoga put su bili još ubedljiviji i slavili su 5:0.

Već u prvih 20 minuta su postigli dva gola. Prvi pogodak je postigao Pelistri u 6. minutu, da bi na 2:0 povisio Darvin Nunjez 15 minuta kasnije.

To je bio rezultat na snazi sve do 77. minuta kada je usledio furiozan finiš izabranika Marsela Bijelse.

Arauho je povisio na 3:0, da bi četvrti gol postigao Federiko Valverde. Konačnih 5:0 je postavio Rodrigo Bentakur.

Urugvaj je prvi u grupi C i ima mogućnost u poslednjem kolu da izbaci domaćina SAD kojem je neophodna pobeda kako bi prošli dalje.

Poznato obeštećenje koje bi Zvezda trebalo da plati za Radonjića?

Srpski krilni fudbaler Nemanja Radonjić nije se pojavio na početku priprema Torina, čiji je još uvek član, navode lokalni...