KOPA AMERIKA: Veliko iznenađenje Paname, srušili domaćina posle preokreta (VIDEO)

U 2. kolu grupe C na Kopa Amerika, višeno je najveće iznenađenje do sada na turniru. Panama je posle preokreta savladala domaćina SAD 2:1.

Prvi šok za Amerikance je bilo isključenje fudbalera Juventusa Timotija Vee, koji je u 18. minutu dobio crveni karton koji je u 18. minutu, daleko od lopte, udario pesnicom protivničkog igrača u glavu.

Međutim, samo 4 minuta kasnije SAD su postigle gol i to spektakularan. Strelac je bio Florijan Balogun, fudbaler Monaka.

Vođstvvo domaćina nije dugo trajalo, pošto je u 26. minutu Panama izjednačila. Strelac je bio Blakman šutem po zemlji za 18 metara.

Bio je to rezultat prvog poluvremena, a u nastavku nije bilo golova do 83. minuta. Tada je posle centaršuta najbolje reagovao Fahardo i doneo veliku radost u taboru Paname.

I Panama je finišu ostala sa igračem manje, pošto je u 88. minutu isključen Karaskilja, ali je rezultat ostao nepromenjen.

I SAD i Panama sada imaju po tri boda, pa u poslednjem kolu moraju da jure pobede kako bi prošli dalje.

Zvezda u pregovorima sa dvojicom reprezentativaca Srbije!

Crvena zvezda je blizu sklapanja tima za narednu sezonu. Stiglo je pet novih košarkaša, a produženi su ugovori sa...