KOPA AMERIKA: Brazil se iskupio ubedljivom pobedom (VIDEO)

U 2. kolu grupe D na Kopa Amerika, fudbaleri Brazila savldali su Paragvaj 4:1 i tako se iskupili za neočekivani remi u prvom kolu protiv Kostarike.

Već u prvom poluvremenu je sve bilo rešeno. U 31. minutu “Karioke” su imale jedanesterac, ali je Paketa jako loše izveo udarac sa 11 metara.

Ipak, samo 4 minuta kasnije Vinisijus Žunior je postigao gol za vođstvo, a do kraja poluvremena su pala još dva gola.

Prvo je Savio u 43. minutu povisio na 2:0, da bi ponovo Vinisijus Žunior u nadoknadi prvog dela bio precizan za ubedljivih 3:0.

U nastavku, Paragvaj je vratio nadu u 48. minutu preko Aldereta.

Međutim, Paketa se iskupio za promašen penal, tako što je realizovao drugi jedanesterac u 65. minutu i više nije bilo dileme do kraja meča.

Završio svoju misiju u Japanu: Nekadašnji košarkaš Zvezda ima novi angažman

Bivši košarkaš Crvene zvezde Ben Bentil potpisao je jednogodišnji ugovor sa Hapoelom, saopštio je košarkaški klub iz Tel Aviva. Prošle...