Zvezda velikog talenta pozajmila superligašu, a on već pogodio za novi klub

Crvena zvezda ustupila je talentovanog Marka Ćurića Železničaru iz Pančeva, koji je opstao u Superligi preko baraža.

Ovaj 20-godišnji zadnji vezi se istakao u drugom delu prošle sezone u Prvoj ligi Srbije, nastupajući za Grafičar, pošto je postigao šest golova i zabeležio dve asistencije.

Sada će se okušati i u Superligi, ali je već pokazao da bi mogao da bude veliko pojačanje Pančevaca, pošto je na prvoj pripremnoj utakmici bio strelac protiv ruskog Černomoreca.

On je pogodio za preokret svog tima u 30. minutu. Protivnik je prethodno poveo već u 2. minutu, da bi izjednačenje doneo Romanić u 14, a za konačan rezultat (3-1) precizan je bio Lokosa u 56. minutu.

NAKON EP: Alvaro Morata se vraća u Seriju A!

Iako ima nekoliko ponuda iz Saudijske Arabije, Alvaro Morata želi da se vrati u Seriju A! Španski napadač izrazio je...