PREMIJERA U RUSIJI: Zvezda rutinski sa Sočijem (VIDEO)

Fudbaleri crvene zvezde odigrali su prva od tri planirana meča u Rusiji i savladali Soči 2:0.

Crvena zvezda je dobro započela meč i imala odličnu šansu preko Endiajea koji je šutirao u golmana iz izgledne pozicije.

Nastavio je srpski šampion sa uvodnim pritiskom, ali kako je meč odmicao ušlo se u miran period bez šansi na obe strane.

Ipak, u finišu viđena su dva gola.

Prvo je Dalsio pružio sjajan pas sa centra u prostor da Endiajea, a napadač Zvezde je predriblao golmana i plasirao loptu u gol.

Samo nekoliko minuta kasnije, Šljivić je odlično probio po levoj strani i šutirao na gol. uvar mreže Sočija je samo odbio loptu do Jovanovića koji ju je sproveo u mrežu za 0:2 i odlazak na veliki odmor.

U drugom poluvremenu oba trenera su dali priliku igračima sa klupe. Nije bilo velikih prilika osim Andrije Maksimovića u 91. minutu kada je izašao sam ispred golmana Sočija. Na kraju 2:0 za šampiona Srbije.

Sledeći meč na programu je za tri dana, a protivnik će biti prvak Rusije Zenit.

Durent propušta početak priprema za OI

Američki košarkaš Kevin Durent najverovatnije će propustiti pripremne utakmice Sajedinjenih Američkih Država pred početak Olimpijskih igara.  Durent se oporavlja od...