GENERALKA PRED NOVU SEZONU: Majstorija Saldanje nedovoljna, Jurčević odneo pobedu crno-belima (VIDEO)

Fudbaleri Partizana završili su pripreme za novu sezonu. Oni su danas remizirali sa Lokomotivom iz Mokskve 1:1. Imali su prednost više od 60. minuta, koju su ispustili u nadoknadi duela.

Moskovljani su ovaj duel bolje započeli. U prvih 30 minuta, imali su dve prilike. Oba puta probili po boku crno-belih, a potom u završnici šutirali preko gola.

Na isteku pola sata igre, izabranici Aleksandra Stanojevića su poveli pogotkom Mateuša Saldanje. Nakon što je prošao slalom kroz odbranu i levom nogom matirao Mitrjuškina. Na pauzu se otišlo sa tim golom.

Lokomotiva je mogla do izjednačenja, ali je nakon povratne lopte igrača Partizana, ona prošla tik pored stative.

Nakon prodora Morozova, Lokomotiva je imala šansu, ali su se odbrana crno-belih i golman Jovanović snašli. Ruski tim uspeo je da izjednači u nadoknadi. U pitanju je bio autogol novajlije Marija Jurčevića. Pre toga su Rusi imali takođe veliku šansu da postognu pogodak.

Partizan za 10 dana otvara novu sezonu Superlige gostovanjem Napretku u Kruševcu 20. jula.

Poznat spisak Zvezde za Ligu šampiona: Nema štoperskog dvojca

UEFA je objavila spiskove licenciranih igrača svih timova koji će se takmičiti u Ligi šampiona. Rok za licenciranje bio...