NEĆE DALEKO PUTOVATI: Radnički dobio prvog evropskog protivnika

Fudbaleri kragujevačkog Radničkog sastaće se u 2. kolu kvalifikacija za Ligu konferencija protiv Mornara iz Bara.

To je jasno nakon što je revanš duela Barana protiv Dinamo Tbilisija u gostima završen remijem (1-1), posle pobede Mornara u Crnoj Gori sa 2-1.

Mornar je imao olakšan posao jer je Ugrekelidze već u 20. minutu zaradio crveni karton, jer je kao poslednji u odbrani faulirao Odona.

Ipak, nisu to gosti najbolje umeli da iskoriste, pa je u 33. minutu Vahtang Salija pogodio za 1-0 i vratio dvomeč na početak.

Gol za prolaz dalje postigao je Darko Zorić sa 18 metara, kada je doneo izjednačenje, koje je do kraja sačuvano, što je bilo dovoljno.