SL: Čuka sigurna, OFK posle velikog preokreta do pobede! (VIDEO)

Pored pobede Crvene zvezde protiv Jedinstva, odigrana su još dva meča u subotnjem programu Superlige.

Na Banovom Brdu, Čukarički je savladao Radnički iz Niša 2:0.

Oba gola su pala u prvom poluvremenu, a poveli su u 32. minutu preko Đorđa Ivanovića. nartavio je Čukarički sa napadima, i u 45. minutu mladi Cvetković se odlično snašao na jednu dubinsku loptu i postavio, ispostaviće se, konačan rezultat.

U drugom meču, povratnik OFK Beograd je savladao Mladost iz Lučana kao gost na stadionu u Užicu 1:2.

Poveli su nominalni domaćini golom Cvetinovića u 59. minutu. Činilo se da će to biti i konačan rezultat, ali u samom finišu viđena je prava drama.

Prvo je Cvetinović dobio crveni karton, da bi Kahvić sa penala poravnao rezultat u 86. minutu. Isti igrač je u četvrtom minutu nadoknade postigao gol i za potpuni preokret i za veliku pobedu po povratku “Romantičara” u elitu.