ZANIMAĆE I PARTIZAN: Raspucan Džeko, Lugano pružio odličan otpor! (VIDEO)

Fudbaleri Fenerbahčea pobedili su na gostovanju švajcarski Lugano 4:3 u drugom kolu kvalifikacija za Ligu šampiona. Duel je bio veoma zanimljiv, tako da ekipa Žozea Murinja nosi samo gol viška pred revanš.

Švajcarci su poveli već u 4. minutu pogotkom Vafija. Džeko je golovima između dva poluvremena u nadoknadi i prvom minutu nastavka doneo preokret za 2:1.

Bislimi izjednačio u 64. minutu. Džeko tri minuta kasnije upisao het trik. Kadiolu se u 73. minutu nadovezao za 4:2. Valenzuela je smanjio na 4:3 i postavio konačan rezultat u nadoknadi.

Nakon 6:2 Dinamo Kijeva protiv Partizana, izvesno je da će crno-beli igrati sa poraženim iz ovog dvomeča. Revanši su za sedam dana. Pobednik meča Dinamo Kijev – Partizan, u trećem kolu Lige šampiona ide na Glazgov Rendžers.

Pobednik dvomeča Lugano – Fenerbahče nastavlja takmičenje u LŠ i ide na Lil.

Borac poražen u još jednom pripremnom meču sa ABA ligašem

Košarkaši Borca iz Čačka odigrali su treći pripremni meč pred početak ABA lige. Posle pobede nad Jenisejem i poraza...