NIJE BILO DILEME: Srbija ubedljiva sa Francuskom!

Odbojkašice Srbije pobedom su započele olimpijski turnir pošto su maksimalnim rezultatom 3:0 bile bolje od Francuske.

Pitanje pobednika u ovom meču se nije postavljalo.

Francuska je otprilike u prvom setu držala egala do 13. poena, ali od tog trenutka Srbija je rutinski išla ka vošstvu 1:0 i set je završen 25:17.

Drugi set je završen istim rezultatom, s tim što Francuska nijednog trenutka nije bila ni blizu rezultatski.

U trećem setu Srbija je napravila ranu prednost 9:3, ali se Frabncuskinje nisu predavale. Srbija je stala u napadu, i ušlo se u egal. Ipak, posle 18:17, Srbija pravi seriju 4:1 kojom uvodi završnicu seta u svoj ritam i došle su do pobede 25:22.

U Srbiji Bošković je skupila 14 poena, pratila ju je Uzelac sa 13, Buša je stala na 11.

Sledeći meč je na programu za 2 dana, a protivnik će biti selekcija SAD od 17 časova.

LIGA ŠAMPIONA: Vlahović asisitirao, Zvezdini rivali nemoćni! (VIDEO)

Potpuno nova Liga šampiona, počela je danas utakmicama prvog kola od 18:45 časova. Sada se igra po ligaškom sistemu od...