PORAZ SRBIJE: Australija bolja od “Delfina”

Vaterpolisti Srbije izgubili su od Australije rezultatom 8:3 u drugom meču grupe B na Olimpijskim igrama u Parizu.

Izabranici Uroša Stevanovića odigrali su katastrofalnu utakmicu, pogotovo drugu četvrtinu. Australija je postigla pet golova za osam minuta, a “delfini” su prvi pogodak na meču dali u poslednjem minutu druge deonice. Golove za Srbiju postigli su: Dušan Mandić dva i Nikola Dedović jedan. Golove za Australiju postigli su Pavilard četiri, Bejns dva, Merčep jedan.

U narednom kolu Srbija igra protiv Španije, Australija protiv Francuske, a plasman Srbije u četvrtfinale je pod velikim znakom pitanja.

NEVEROVATNO, ALI ISTINITO: Srpski džudista suspendovan jer se prekrstio pre borbe! (VIDEO)

Srpski džudista Nemanja Majdov suspendovan je na 5 meseci od strane Svetske džudo federacije iz više nego neverovatnog razloga....