POBEDAAA: Đoković ide u četvrtfinale

Najbolji teniser svih vremena Novak Đoković savladao je Dominika Kepfera rezultatom 2:0 u setovima.

Srpski teniser se tako plasirao u četvrtfinale Olimpijskih igara u Parizu, a tenisera iz Nemačke je savladao po setovima 7:5, 6:3. Prvi set je Novak krenuo odlično pa je brzo napravio brejk, te poveo sa 3:1, ali je Kepfer uzvratio i smanjio na 3:2. Oba tenisera zadržavala su svoj servis sve do finiša seta kada je Novak na 6:5 napravio drugi brejk i osvojio set rezultatom 7:5.

U drugom setu Novak je krenuo furiozno, stigao je do 3:0 i tu prednost je rutinski držao do kraja meča!

Rival Novaku Đokoviću u četvrtfinalu biće u Grk Stefanos Cicipas, koji je u svom meču osmine finala bio bolji od Argentinca Sebastijana Baeza.

Bogdanović veruje u ostanak Pešića, govorio i o potencijalnom sastavu za Evrobasket

Kapiten srpske košarkaške reprezentacije Bogdan Bogdanović gostovao je večeras u emisiji "Oko" na RTS-u, gde je govorio i o...