Autogol određuje protivnika Zvezdi?! (VIDEO)

Fudbaleri Bodo Glimta savladali su u gostima poljsku Jageloniju minimalnim rezultatom 1-0, u prvoj utakmici dvomeča kvalifikacija za Ligu šampiona.

Pobednik ovog dvomeča u plejofu će se boriti sa Crvenom zvezdom za ulazak u grupnu fazu Lige šampiona.

Jedini vođen pogodak na utakmici bio je autogol Adrijana Digeza Grandea u 58. minutu. Nakon kontre gostiju, defanzivac poljske ekipe nije mogao da iskontroliše loptu koju je uputio Jens Hauge, pa je želeći da preseče pas, smestio u mrežu svog tima.

Osam minuta kasnije poništen je gol iskusnog Brede Moea, kojim je mogao da duplira prednost, zbog prvbitnog prekršaja.

Revanš u Norveškoj igraće se 13. avgusta od 19 časova, kada će srpski šampion saznati rivala u borbi za Ligu šampiona.

CRVENA ZVEZDA – BENFIKA, SASTAVI: Pojačanja od starta u ofanzivi, defanziva sa proverenim snagama

Fudbaleri Crvene zvezde od 18.45 na Marakani dočekuju portugalsku Benfiku, na premijeri u ovogodišnjem izdanju Lige šampiona, koja se...