SUPERLIGA SRBIJE: TSC bolji od Vojvodine

U okviru četvrtog kola Superlige Srbije fudbaleri TSC-a savladali su Vojvodinu rezultatom 3:1.

TSC je u finišu prvog poluvremena postigao dva gola, a oba puta je asistent bio Mihajlo Banjac. PRvo je u 36. minutu gol dao Aleksandar Ćirković, a u 45. Aleksa Pejić. Početkom drugog poluvremena, Vojvodina je smanjila rezultat, a strelac je bio Mihailo Ivanović, na asistenciju Kejleba Zadia. Konačan rezultat postavio je Bence Šoš u šestom minutu nadoknade vremena.

TSC je nakon ove pobede četvrti na tabeli sa sedam bodova, a Vojvodina sa tri boda zauzima 12. mesto uz utakmicu manje.