NAKON DVE TITULE: Golman napustio Zvezdu bez obeštećenja!

Dosadašnji golman Crvene zvezde Miloš Gordić novi je fudbaler portugalskog Žil Vesentea, objavila je tamošnja “A Bola“.

Srpski golman stiže u Portugal bez obeštećenja, pošto mu je istekao ugovor sa Crvenom zvezdom, u kojoj se nije izborio za svoje mesto.

Gordić je sa crveno-belima učestvovao u osvajanju dve titule šampiona Srbije, ali je veći deo ugovora provodio na pozajmicama.

Preošle sezonu je stajao na golu IMT-a kao pozajmljeni igrač šampiona Srbije, gde se istakao dovoljno da izbori prvi inostrani ugovor.

Ranije je već bio u inostranstvu, ali na pozajmici u AEK-u iz Larnake, a svojevremeno je u istom statusu branio i u Mačvi.

Pratite nas na Instagramu i Facebooku

Najnovije vesti

Barsa se vratila na vrh na Kanarskim ostrvima (VIDEO)

Fudbaleri Barselone ponovo su zaseli na čelo tabele Primere. Oni su savladali kao gosti Las Palmas 0:2. Oba gola su...

POVEZANE OBJAVE