Bodo Glimt odmah uzvratio autogol uslugom, pa se potom prošetao do duela sa Zvezdom (VIDEO)

Fudbaleri Crvene zvezde sastaće se sa norveškim Bodo Glimtom u plejofu za ulazak u Ligu šampiona.

Norvežani su na svom terenu slavili ubedljivo protiv poljske Jagelonije sa 4-1, nakon što su i u prvom meču pobedili sa 0-1 u gostima.

Zanimljivo je da je domaćin već u 4. minutu uzvratio protivniku autogolom Patrika Berga, i tako dvomeč vratio na početak, pošto je jedini gol u prvom duelu bio postignut od strane Poljaka, ali u svojoj mreži.

Ipak, već do kraja poluvremena Bodo je ekspresno stekao veliku prednost golovima Sondre Feta u 34. i Isaka Mata četiri minuta kasnije.

Fet je drugim svojim golom u 56. minutu povisio na 3-1, da bi konačan rezultat postavio Kasper Hog u 71. minutu.

VEČITI SAZNALI: Zvezda posle LŠ u Humskoj, on sudi derbi

Večiti derbi, prvi ove sezone između fudbalera Crvene zvezde i Partizana igra se u ponedeljak. Crveno-beli su poraženi protiv Benfike...