Milan u samoj završnici nadoknadio dva gola zaostatka u “srpskom” okršaju (VIDEO)

Fudbaleri Milana izvukli su bod na San Siru u duelu prvog kola Serije A sa Torinom, koji je na kraju završen rezultatom 2-2.

Rosoneri su tek u samoj završnici postigli oba gola i izbegli već viđen poraz.

Na poluvremenu je domaćin gubio nakon autogola Malika Tajaoa u 30. minutu.

Duvan Zapata je u 68. minutu duplirao prednost, nakon odličnog prodora i centaršuta Lazara.

Alvaro Morata je u 89. minutu smanjo na 2-1, kada je u gol skrenuo pokušaj šuta Rejndersa.

Konačan rezultat postavio je Noa Okafor u petom minutu zaustavnog vremena, kada je lucidno odreagovao i volejom smestio loptu u gol posle centaršuta Janusa Muse sa desne strane. Iako je lopta išla po sredini gola, Vanja Milinković-Savić je odreagovao loše i pokvario opšti utisak.

Pored Vanje, u timu Torina je od starta igrao Ivan Ilić, dok ga u 71. minutu nije zamenio Adrijen Tameze.

Sa druge strane, u startnoj postavi Milana bio je Luka Jović, nova devetka tima, ali ga je u 60. minutu zamenio Alvaro Morata, što se isplatilo. Strahinja Pavlović je čitavu utakmicu presedeo na klupi domaćih.

Milan u sledećem kolu gostuje Parmi, a Torino dočekuje Atalantu.

U istom terminu Empoli je dočekao Moncu, a na ovoj utakmici nije bilo golova, pa su dva tima podelila bodove.

U narednom kolu Empoli će gostovati Romi, a Monca dočekati Đenovu.

UZALUD PODRŠKA LEGENDE PREMIJER LIGE: Jedinstvo poraženo od Radničkog na svom terenu (VIDEO)

Fudbaleri Jedinstva poraženi su na Ubu od niškog Radničkog sa 2-0 u 8. kolu Superlige Srbije. Tako je novi...