SERIJA A: Tiram nastavio da dominira, ali je šampion posrnuo na startu (VIDEO)

Fudbaleri milanskog Intera, aktuelnog šamiona, nisu uspeli da pobede na startu nove sezone Serije A.

Ekipa Simone Inzagija remizirala je na gostovanju Đenovi, pošto je duel završen rezultatom 2-2.

Domaćin je poveo golom Alesandra Voljaka u 20. minutu, ali je Markus Tiram izjednačio u 30. minutu na 1-1, što je bio rezultat i na poluvremenu.

Tiram je potom u 85. minutu doneo preokret, kada ga je Fratezi odlično proigrao, nakon čega je Francuz sjajno plasirao loptu u gol. Ipak, to nije bilo dovoljno za pobedu.

U šestom minutu zaustavnog vremena Žunior Mesijas je postavio konačan rezultat. Njemu je penal odbranio Jan Zomer nakon igranja rukom Nerazura u šesnaestercu, ali se Brazilcu praktično odbila lopta kada je rutinski pogodio za 2-2.

U drugom kolu Inter dočekuje Leće, a Đenova ide na noge Monci.

Remizirali su i Parma i Fiorentina, pošto je duel na stadionu “Enio Tardini” završen rezultatom 1-1.

Denis Man je u 22. minutu doneo prednost domaćinu, koja je ostala na snazi i do poluvremena.

Izjednačujući gol postigao je iskusni Kristijan Biragi u 75. minutu, i tako, kako se ispostavilo, postavio konačan rezultat.

U sledećem kolu Parma će ponovo biti domaćin, ovog puta Milanu, dok će Fiorentina dočekati Veneciju.

Vezenkov jasan: Došao sam da osvojim sve trofeje

Košarkaš Olimpijakosa Saša Vezenkov jedva čeka start Evrolige. Vezenkov je govorio za medije nakon pobede njegove ekipe nad Fenerbahčeom...