Vila savladala Vest Hem u zanimljivom duelu, Nedeljković ispisao istoriju na debiju! (VIDEO)

U veoma zanimljivom duelu prvog kola Premijer lige Aston Vila je na Vembliju savladala Vest Hem sa 2-1.

U duelu dve ekipe koje su imale sjajnu prethodnu sezonu ipak je učesnik ovogodišnje Lige šampiona, i jedna od tri najveće senzacije evropskog fudbala prethodne takmičarske godine, bio uspešniji.

Već u 4. minutu Amadu Onana je doneo prednost od 1-0 gostima pogotkom glavom nakon kornera, iz kog mu je centaršut uputio Tilemans.

Do kraja poluvremena je izjednačio Lukas Paketa sa penala u 37. minutu, a nakon faula u šesnaestercu.

Odlučujući pogodak postigao Jon Đuran u 79. minutu nakon uigrane akcije i dodavanja Remzija.

Tako se nije obio glavu promašaj Leona Bejlija, koji je u prvom poluvremenu nakon odličnog prijema pretrčao golmana, ali je pogodio samo stativu iz otvorene pozicije.

Tri minuta nakon gola, koji se ispostavio kao pobedonosni, u igru za Vilu je ušao Kosta Nedeljković, tako upisavši debi za novi klub, za koji je potpisao zimus, ali je ostao na pozajmici u Crvenoj zvezdi.

Zanimljivo da je na ovaj način postao i jubilarni hiljaditi fudbaler koji je zaigrao za Aston Vilu u zvaničnim mečevima.

Vest Hem u sledećem kolu gostuje Kristal Palasu, dok Aston Vila u derbiju kola dočekuje Arsenal.

Bogdanović veruje u ostanak Pešića, govorio i o potencijalnom sastavu za Evrobasket

Kapiten srpske košarkaške reprezentacije Bogdan Bogdanović gostovao je večeras u emisiji "Oko" na RTS-u, gde je govorio i o...