PRVENAC U NAJVAŽNIJEM TRENUTKU: Mimović sumirao utiske nakon poraza u Norveškoj

Fudbaleri Crvene zvezde poraženi su od Bodo Glimta u prvoj utakmici plejofa za ulazak u Ligu šampiona, u duelu odigranom u Norveškoj.

Od starta su Norvežani nametnuli svoj ritam i u drugom poluvremenu slomili goste kada su poveli sa 2-0. Međutim, nadu je doneo gol mladog Ognjena Mimovića.

Bila je iscrpljujuća utakmica. Igrao sam pola sata, a osećam se kao da sam na terenu proveo 70 minuta. Rezultat je aktivan, daćemo sve od sebe da prođemo, poručio je Mimović nakon utakmice.

Njemu je ovo ujedno bio i prvi gol u dresu Zvezde, otkakako je zimus stigao iz OFK Beograda.

Najlepši osećaj do sada u karijeri. Okrenuo sam se prvo da vidim da li je ofsajd, a onda nisam znao gde da trčim. Porodici posvećujem gol, rekao je mladi bek.

Veštačka trava odigrala je veliku ulogu, ali sledi revanš na Marakani.

Dosta je brži teren nego što smo navikli. Njima odgovara ta brzina, trebalo nam je malo da se priviknemo. Igramo sledeću kod nas, sve je moguće, ističe Mimović.

SERIJA A: Parma ponovo poražena nakon crvenog kartona i preokreta, slavio i Lacio (VIDEO)

Danas su odigrane poslednje dve utakmice 4. kola Serije A, a pobede su upisali Udineze i Lacio. Udineze je nakon...