Agonija TSC-a u Mađarskoj: Sa dva igrača više Makabi na korak od Lige Evrope

Fudbaleri TSC-a doživeli su pravi brodolom na gostovanju u Mađarskoj protiv Makabija gde su poraženi

Makabi je bolje počeo utakmicu, ali nisu ništa značajno uradili do 26. minuta kada su postigli gol.

Strelac je bio Turgeman koji je iskoristio odbitak pošto je Ilić odbranio šut Pereca.

Od tog trenutka dolazi do potpunog raspada tima iz Bačke Topole.

Prvo je u 41. minutu crveni karton dobio Đorđević pošto je procenjeno da je bio zadnji igrač odbrane, a onda 4 minuta kasnije i Banjac je isključen pošto je neverovatno neoprezno startovao.

Za drugo poluvreme jedino se postavljalo pitanje kojim rezultatom će se meč završiti.

Držao se dobro TSC s obzirom na hendikep, a onda u 63. minutu Perec je ostao sam na 5 metara i glavom je savladao Ilića za 2:0.

Nastavila se borba za goli život TSC-a, ali gol je ponovo primljen u 85. minutu, a strelac je bio Madmon.

Na kraju 3:0 za Izraelce, a revanš meč je za 7 dana u Bačkoj Topoli.

SERIJA A: Parma ponovo poražena nakon crvenog kartona i preokreta, slavio i Lacio (VIDEO)

Danas su odigrane poslednje dve utakmice 4. kola Serije A, a pobede su upisali Udineze i Lacio. Udineze je nakon...