PREMIJER LIGA: VAR odmogao Junajtedu, Brajtonu sva tri boda! (VIDEO)

Fudbaleri Brajtona, ostali su neporaženi nakon dva kola Premijer lige. Posle Evertona, oni su na svom stadionu ovog popodneva savladali Mančester Junajted sa 2:1. U duelu gde gosti nisu imali sreće sa video tehnologijom.

Za prvih 20 minuta igre, vredan pomena bio je šut Diala iz 12. minuta na gol plavo-belih. Koji je bio neprecizan.

Brajton je pogotkom Velbeka u 32. minutu poveo. Odmah je uzvratio Rašford, ali je bio u ofsajdu. Sudija je poništio prvobitnu odluku da ga prizna posle gledanja VAR snimka.

Do poluvremena, nije bilo većih prilika.

Junajted je uspeo da poravna u 60. minutu na 1:1. Novajlija Mazraui, uposlio je Diala. Ipak, imao je pomoć defanzivaca rivala, od kojih se lopta odbila u gol. Mogli su Đavoli do potpunog preokreta.

Zirkze je dao gol, ali je i on poništen zbog ofsajda.

To se Junajtedu obilo o glavu. Pri kraju nadoknade meča, Žoao Pedro je zatresao mrežu za prvi poraz Junajteda. I drugi trijumf Brajtona od starta sezone.

Đavoli u sledećem kolu igraju derbi protiv Liverpula na Old Trafordu. Brajton prvo igra FA Kup a potom ide na noge Arsenalu.

Lo Selso doneo Betisu važnu pobedu (VIDEO)

Fudbaleri Betisa pobedili su večeras na svom terenu u Sevilji Hetafe 2:1, u zaostalom meču trećeg kola španske Primere. Oba...