SUPERLIGA SRBIJE: Napredak bolji od Vojvodine

U okviru 6. kola Superlige Srbije fudbaleri Napretka iz Kruševca pobedili su Vojvodinu u Novom Sadu rezultatom 2:1.

U prvom poluvremenu nije bilo golova, a tim iz Kruševca je poveo u 59. minutu preko Mihajla Petkovića, da bi Novosađani samo tri minuta kasnije došli do izjendačenja, kada je Zadi bio strelac. Konačan rezultat postavio je Marko Šarić prelepim golom u 96 minutu igre. Napredak je u osmom minutu zaostavnog vremena ostao sa desetoricom na terenu, jer je Šarić dobio crveni karton.

Vojvodina je sada na 14. poziciji sa četiri boda, dok je Napredak na 8. poziciji sa osam bodova posle šest odigranih mečeva.

SERIJA A: Parma ponovo poražena nakon crvenog kartona i preokreta, slavio i Lacio (VIDEO)

Danas su odigrane poslednje dve utakmice 4. kola Serije A, a pobede su upisali Udineze i Lacio. Udineze je nakon...