Potpuni debakl TSC-a u Bačkoj Topoli

Fudbaleri TSC-a doživeli su pravi debakl u dvomeču sa Makabijem iz Tel Aviva. Posle 3:0 u prvom meču, u revanšu ekipa Žarka Lazetića je bila još ubedljivija i slavila 1:5.

U prvih 12 minuta već je bilo 3:0 za Izraelce.

Henri Ado je doveo Makabi u vođstvo posle samo 80 sekundi meča, a isti igrač je tri minuta kasnije duplirao vođstvo.

Na 3:0 povisio je Asante pošto je izašao 1 na 1 sa golmanom domaćih i tu je bilo jasno da je katastrofa u najavi.

Ovo je bio rezultat prvog poluvremena, a onda u nastavku u 56. minutu Turgeman postavlja 4:0.

Tu nažalost nije bio kraj, pa je Makabi postigao i peti gol,a strelac je bio Šahar u 89. minutu. Ipak, TSC je uspeo da postigne počasni gol preko Embongua i odmah posle toga je sviran kraj.

TSC-u ostaje uteha da igraju grupnu fazu Lige Konferencija gde se nadamo da će uspeti da osvoje i bodove za UEFA koeficijent.

NAKON DEBAKLA: Dinamo smenio trenera

Hrvatski fudbalski stručnjak Sergej Jakirović više nije trener Dinama iz Zagreba. Ova smena stigla je nakon debakla i poraza od...