Jang Bojs nastavlja sa očajnim rezultatima nakon što ih je žreb ponovo spojio sa Zvezdom

Fudbaleri Crvene zvezde i Jang Bojsa ponovo će se sastati, ali ovog puta ne u kvalifikacionoj već regularnoj fazi Lige šampiona.

Zvezda će gostovati šampionu Švajcarske, kome nikako ne ide dobro u domaćem prvenstvu, pošto je poslednji na tabeli.

Takvo stanje ostaje na snazi i nakon večerašnjeg remija na svom terenu protiv Lozane, pošto je duel završen rezultatom 1-1.

Jang Bojsi su poveli u trećem minutu nadoknade prvog poluvremena pogotkom Flipa Ugrinića, ali nisu uspeli da sačuvaju prednost.

Karim Sou je u 70. minutu doneo izjednačenje, a šest minuta kasnije domaćin je ostao i sa igračem manje nakon direktnog crvenog kartona pokazanog Zukrou.

Mlada srpska teniserka ubedljivom pobedom do titule šapionke Evrope!

Srpska juniorska reprezentativka, sedamnaestogodišnja Teodora Kostović postala je šampionka Evrope u Austriji na Pojedinačnom evropskom prvenstvu do 18 godina!...