DOMINACIJA “REDSA”: Liverpul ubedljiv protiv Junajteda (VIDEO)

U okviru trećeg kola Premijer lige, fudbaleri Liverpula su kao gosti savladali Mančester junajted rezultatom 3:0.

Liverpul je tokom cele utakmice bio bolji rival, a golove za “Redse” postigli su Luis Dijaz u 35. i 42. minutu i Mohamed Salah u 56. minutu. Salah je danas upisao dve asistencije i pogodak i može da se pohvali da je učestvovao u 18 pogodaka protiv “Crvenih đavola” u Premijer ligi

Posle tri odigrana kola Liverpul ima maksimalnih devet bodova, koliko i Mančester siti, dok je Junajted posle drugog poraza na 14. mestu sa tri boda.

CRVENA ZVEZDA – BENFIKA, SASTAVI: Pojačanja od starta u ofanzivi, defanziva sa proverenim snagama

Fudbaleri Crvene zvezde od 18.45 na Marakani dočekuju portugalsku Benfiku, na premijeri u ovogodišnjem izdanju Lige šampiona, koja se...