Zvezda bolja od Radničkog: Ivanić doneo pobedu crveno-belima

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su Radnički rezultatom 0:1 na stadionu u Gornjem Milanovcu u okviru sedmog kola Super lige Srbije.

Pobedonosni pogodak postigao je Mirko Ivanić u 85. minutu igre. U prvom poluvremenu nije viđeno puno prilika, Zvezda je napadala ali bez pravih šansi da ugrozi gol domaćina. I u drugom poluvremenu napadala je Zvezda, ali bez uspeha. Radnički je u 78. minutu ostao sa igračem manje, pošto je zbog prigovora isključen Gluščević. Zvezda je to iskoristila brojčanu prednost i preko Ivanića povela u 85. minutu nakon sjajnog udarca.

Zvezdi je ovo peta pobeda u Superligi Srbije, dok je Radnički zabeležio treći poraz.

Vezenkov jasan: Došao sam da osvojim sve trofeje

Košarkaš Olimpijakosa Saša Vezenkov jedva čeka start Evrolige. Vezenkov je govorio za medije nakon pobede njegove ekipe nad Fenerbahčeom...